Най-добрата страна на Птицевъдството

Най-добрата страна на Птицевъдството

Най-добрата страна на Птицевъдството

Blog Article

Възобновяването на стадата трябва да се извършва само с еднодневни пилета, понеже така опасността от внасяне на болестта е най-малка.

За откриване на заразоносителите приживе се използва серологично изследване (изследване на серум или цяла кръв), което има добра диагностична стойност.

Александър Александров – биволовъд с кауза и десетки хиляди последователи

Често се явява подуване в областта на очите. Болестта протича хронично. Намалява се яйценосенето, а пилетата изостават в развитието си.

Пчеларството осигурява извънредно ценни и незаменими продукти – мед, восък, пчелна отрова, пчелно млечице и др. Пчелите са изключително полезни при опрашването на много растения, като ползата от тях за опрашването е много по-голяма, отколкото от получените пчелни продукти.

 Този раздел е празен или е мъниче. Можете да помогнете на Уикипедия, като го разширите.

Птицевъдството е иновативен сектор, който осигурява високоефективно Птицевъдство промишлено производство. Това каза заместник-министърът…

Ами ние нормалните граждани на Европа ,къде да търсим хора,които да управляват ЕС.

Земеделски стопанства Използване на земята Растениевъдство Животновъдство СЗСИ Икономически анализи Обща икономическа информация за аграрния отрасъл Текущи оперативни анализи за основни земеделски култури Информация по сектори Външна търговия със селскостопански продукти Пресцентър Новини Галерия В медиите Кампания "Супер фермер" Животновъдство

В Земеделски институт в град Стара Загора се извършва птицевъдство.

Можете да подобрите статията, като добавите благонадеждни източници. Неподкрепени с източници материали могат да бъдат оспорени и премахнати.

Болестта псевдочума по птиците е широко разпространена в света. У нас в резултат на редовните ваксинации обстановката по отношение на тази болест е спокойна.

Яйцата от заразените птици не играят роля в епизоотологията на болестта.

На ръба на оцеляването: Липсата на пазар заплашва бъдещето на овощни градини

Report this page